Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1999 Kč.

Eukaliptus a peprmint

Typická intenzivní vůně eukalyptu snoubící se s osvěžující  mátovou vůní s chladivým efektem. Tato směs olejů odporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu a díky antibakteriálním vlastnostem čistí vzduch a má repelentní vlastnosti. 

Vosk je zdoben mátou, květy měsíčku, topolovky a okvětními lístky růží. 

Eukalyptus ani máta nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy a děti. 


Složení: 100% přírodní sojový vosk a 100% přírodní esenciální oleje

Varianta vosku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
89 Kč
Skladem (1 ks)

Vonné vosky jsou skvělou volbou k provonění interiéru. Díky přírodním esenciálním olejům mají aromaterapeutické účinky. Vonné vosky můžete zavěsit do interiéru, nebo použít v aromalampě.

 

Pokud využíváte vonný vosk v aromalampě, nepřidávejte vodu! Sojový vosk se rozpustí a esenciální olej se postupně uvolňuje do prostředí. Aromalampu mějte vždy na očích a zabraňte případnému připalování vosku.

 

Závěsné vosky můžete zavěsit úplně kamkoliv, ale pozor, mírně mastí. Až se Vám bude zdát, že závěsný vosk ztrácí intenzitu, nalámejte jej do aromalampy, esenciální oleje se působením tepla uvolní a provoní Váš domov.

 

Vonné vosky využijete všude tam, kde nechcete svíčku. Ani zdravá svíčka není vhodná pro alergiky a osoby trpící potížemi s dýcháním, proto je v tomto případě vhodnější k provonění domova využít vonný vosk. 

 

Vosky jsou ručně lité, proto se může hmotnost u jednotlivých kusů lišit. Přibližné hmotnosti naleznete níže.

  • Kruhový vonný vosk: 20 g
  • Tabulkový vosk: 35 g

 

 

Kód Kód: 95/ZAV
Jméno značky: VonTree
Kategorie: Vonné vosky