Eukalyptus & Hřebíček

Energizující přírodní směs eukalyptu a hřebíčku je doplněna o jemné tóny vavřínu. Svíčka svou vůní připomíná atmosféru saunových ceremoniálů v římských lázních. Svěží balzamová vůně eukalyptu navozuje optimismus a potlačuje pocit strachu. Díky jeho antiseptickým a antibakteriálním vlastnostem čistí vzduch a je vhodný při dýchacích potížích. Hřebíček prohřívá, pomáhá při celkové slabosti a je vhodný při pocitech osamělosti. Vavřín pomáhá při rýmě a nachlazení. Je vhodný pro psychické povzbuzení


Objem: 180 ml (přibližně 160 g vosku)

Složení: sójový vosk, 100% přírodní esenciální oleje a bavlněný knot

349 Kč
Momentálně nedostupné

Všechny svíčky jsou ručně tvořeny s tou největší láskou a péčí. Pro výrobu svíček byl využit 100% přírodní sójový vosk, který není získáván z geneticky modifikované sóji. Více o sójové vosku a jeho benefitech se můžete dočíst ZDE. Svíčky obsahují pouze 100% bavlněné nebo dřevěné knoty, které neohrožují Vaše zdraví. Sójový vosk je doplněn o certifikované vonné oleje a 100% přírodní esenciální oleje vytvářející nezapomenutelný aromatický požitek.

 

Neodolatelná vůně svíček je dosažena pouze 100% přírodními esenciálními oleji. Éterické oleje mají jemnější vůni, než oleje vonné. Jsou určeny pro citlivé osoby a alergiky.

 

Doba hoření je přibližně 30 hodin

 

Návod k použití a údržbě:

  • před použitím svíčky si pozorně přečtěte bezpečnostní pokyny
  • před prvním a každým dalším zapálením zkraťte knot na přibližně 3-5 mm
  • svíčku vždy nechte rozhořet, tak aby byl povrch vosku kapalný až k okrajům nádoby
  • svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse

 

Podrobnější informace o údržbě svíček naleznete v článků Jak pečovat o svíčky?

Kód Kód: 413
Jméno značky: VonTree
Kategorie: Svíčky s esenciálními oleji
Položka byla vyprodána…