Lesní pohádka ve zdobené dóze

Milujete procházky lesem, nádhernou vůni jehličí a pryskyřice? Tato svíčka s vůní jedle, borovice a cedru k Vám domů zaručeně přinese kouzelnou lesní pohádku. Svěží bohatá pryskyřičná vůně jedlového jehličí. Pomáhá při duševním vyčerpání, podporuje krevní oběh, zmírňuje stres a uvolňuje svalové napětí. Cedr i jedle mají antiseptický charakter, čistí vzduch a jsou vhodné při dýchacích potížích. Cedr posiluje vůli a odolnost vůči vnějšímu tlaku. Esenciální olej z borovice má antibakteriální účinky a působí na celou řadu dýchacích potíží a posiluje při únavě


Objem: 150 ml

Složení: sójový vosk, esenciální oleje, dřevěný knot (křižový nebo klasický)

Doba hoření: cca 24 hodin

359 Kč
Skladem (4 ks)

Všechny svíčky jsou ručně tvořeny s tou největší láskou a péčí. Pro výrobu svíček byl využit 100% přírodní sojový vosk, který není získáván z geneticky modifikované sóji. Více o sojové vosku a jeho benefitech se můžete dočíst ZDE. Svíčky obsahují pouze 100% bavlněné nebo dřevěné knoty, které neohrožují Vaše zdraví. Sojový vosk je doplněn o certifikované vonné oleje a 100% přírodní esenciální oleje vytvářející nezapomenutelný aromatický požitek.

 

Neodolatelná vůně svíček je dosažena pouze 100% přírodními esenciálními oleji. Éterické oleje mají jemnější vůni, než oleje vonné. Jsou určeny pro citlivé osoby a alergiky.

 

Jaký knot je pro Vás ideální? Chcete zkusit dřevěný knot, ale nejste si jisti s jeho údržbou? Přečtěte si klady a zápory dřevěných i bavlněných knotů v našem článku ZDE.

 

Podrobnější informace o údržbě svíček naleznete v článků Jak pečovat o svíčky?

 

Návod k použití a údržbě:

  • před použitím svíčky si pozorně přečtěte bezpečnostní pokyny
  • před prvním a každým dalším zapálením zkraťte knot na přibližně 3-5 mm
  • svíčku vždy nechte rozhořet, tak aby byl povrch vosku kapalný až k okrajům nádoby
  • svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse

 

Kód Kód: 605
Jméno značky: VonTree
Kategorie: Svíčky s esenciálními oleji
Hmotnost: 0.25 kg