Poštovné ZDARMA při nákupu nad 1999 Kč.

Mandarinka a kardamom

Čerstvá sladká vůně mandarinky snoubící se s tóny kořenité lehce balzámové vůně kardamomu. Kardamom pomáhá při vyčerpání a únavě. Mandarinka uklidňuje a osvěžuje, působí i proti křečím.

Vosk je zdobený květy divizny, pomeranče, slézu  a okvětními lístky růží. 

Kardamom obsahuje 1,8-cineol, který není vhodné používat v přítomnosti malých dětí (do 4 let). 


Složení: 100% přírodní sojový vosk a 100% přírodní esenciální oleje

Varianta vosku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
129 Kč
Skladem (2 ks)

Vonné vosky jsou skvělou volbou k provonění interiéru. Díky přírodním esenciálním olejům mají aromaterapeutické účinky. Vonné vosky můžete zavěsit do interiéru, nebo použít v aromalampě.

 

Pokud využíváte vonný vosk v aromalampě, nepřidávejte vodu! Sojový vosk se rozpustí a esenciální olej se postupně uvolňuje do prostředí. Aromalampu mějte vždy na očích a zabraňte případnému připalování vosku.

 

Závěsné vosky můžete zavěsit úplně kamkoliv, ale pozor, mírně mastí. Až se Vám bude zdát, že závěsný vosk ztrácí intenzitu, nalámejte jej do aromalampy, esenciální oleje se působením tepla uvolní a provoní Váš domov.

 

Vonné vosky využijete všude tam, kde nechcete svíčku. Ani zdravá svíčka není vhodná pro alergiky a osoby trpící potížemi s dýcháním, proto je v tomto případě vhodnější k provonění domova využít vonný vosk. 

 

Vosky jsou ručně lité, proto se může hmotnost u jednotlivých kusů lišit. Přibližné hmotnosti naleznete níže.

  • Kruhový vonný vosk: 20 g
  • Tabulkový vosk: 35 g
Kód Kód: 98/TAB
Jméno značky: VonTree
Kategorie: Vonné vosky